سلوویل
سلوویل،خرید سلوویل،فروش سلوویل،قیمت سلوویل
 
 
پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:18 ::  نويسنده : هایپر جیم

بازی و سرگرمی های قدیمی امروزه جای خودشان را به بازی وسرگرمی هایی با رنگ بوی تکنولوژی وفناوری داده اند. زمان زیادی از حضور اسکیت نمیگذرد . وسیله ای که احتیاجی به دور هم جمع کردن گروهی از دوستان نداشت در دوران خود مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

اجزا و قطعات اسکوتر برقی هوشمند

همین امر مورد توجه سازندگان وسایل تفریحی ورزشی قرار گرفت و آنها توانستند با به کارگیری علم و فناوری روز دستگاهی به مراتب بهتر از اسکیت به نام اسکوتر برقی یا هوشمند طراحی و تولید کنند.

اسکوتر برقی ظاهری ساده ولی در عین حال محکمی دارد که کاربر به محض دیدن آن به دلیل سادگی اش ارتباط خوبی با آن پیدا میکند.

این دستگاه از بدنه آلومینیومی در عین حال محکم ومقاوم در برابر ضربات احتمالی ساخته شده است. که همین بدنه آلومینیومی در برخی مدل های موجود در بازار این امکان را به دستگاه میدهد که ضد آب باشد و بتواند در محیط های مرطوب یا حتی خیس حرکت کند و مشکلی برایش به وجود نیاید.

اسکوترها مجهز به چراغ هایی هستند که روی بدنه دستگاه قرار گرفته اند. چراغ ها این امکان را به کاربران میدهند تا از قرارگرفتن صحیح پاهای خود مطمعن شوند . وقتی با گذاشتن پای خود به روی دستگاه چراغ ها سبز شدن میتوانید پای دیگر خود را روی دستگاه قرار دهید ولی اگر چراغ ها به رنگ قرمز در آمدند یعنی طرز قرار گرفتن شما روی دستگاه اشتباه است وباید آن را تغییر دهید.

این دستگاه مانند نسل های قدیمی خود بدون فرمان بوده و توسط فشاری که توسط عضلات پای شما به روی بدنه اسکوتر وارد میکند هدایت و کنترل میشود.

داخل بدنه اسکوتر موتوری تعبیه شده است که به کمک باتری فعالیت میکند هر چه موتور قرار گرفته در دستگاه قوی تر باشد مقدار وزنی که میتواند تحمل کند حداکثر در برخی مدل ها تا 120 کیلوگرم خواهد بود .

باتری قرار گرفته در اسکوتر مانند سایر وسایل الکتریکی احتیاج به شارژ و تجدید قوایی دوباره دارد . وجود نمایشگری که روی اسکوتر قرار داده شده است این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی زمان استفاده از شارژر را تشخیص و باتری را شارژ کنید.

در مدل های پیشرفته اسکوتر لوازم جانبی برای جذابیت بیشتر قرار داده شده است. وسایلی مثل: بلوتوث و اسپیکر و ریموت که وجود این وسایل به جذابیت دستگاه اضافه میکند.پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:18 ::  نويسنده : هایپر جیم

این روزها به قدری استفاده از اسکوترهای برقی وهوشمند, برای افراد مختلف تازگی و زیبای دارد که حتی می توان استفاده و تبلیغ آن را هم در موزیک ویدوها و فیلم ها نیز دید.جابه جایی راحت و همراه هیجان اسکوتر باعث شده تا جایگاهی خوبی بین طرفداران خود به ویژه جوانان پیدا کند .

اسکوترهای هوشمند توسط موتور قدرتمندی که با باتری انرژی خود را بدست می آورد, فعالیت میکنند که این امر باعث میشود این دستگاه احتیاجی به سوخت های فسیلی نداشته باشد . در نتیجه نه این سوخت های گران بها از بین میروند و نه آسیبی به محیط زیست وارد میشود و این امر باعث شده اسکوتر طرفداران زیادی بین دوستداران محیط زیست برای خود دست وپا کند.

برای استفاده از اسکوتر برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد . از سن 10تا 40 سال با توجه به مدل انتخابی میتوانند استفاده کنند, بدون اینکه لازم باشد برای مدت زمان طولانی آموزش خاصی ببینند و مربی در کنار خود داشته باشند.این وسیله ورزشی تفریحی را میتوان در اکثر مکانها مانند: پارکها, فروشگاها, کنار ساحل , در مکان های تفریحی و معابر استفاده کرد.

اسکوتر های برقی به چه دردی میخورند؟

اوزانی که میتوانند از اسکوتر برقی استفاده کنند از 30 تا 120 کیلوگرم است. وارد شدن این وزن چه از طرف شخص خود کاربر و چه جسمی که احتمالا کاربر بخواهد جا به جا کند, تفاوتی ندارد . فقط باید در هنگام خرید دستگاه به مدل انتخابی خود توجه داشته باشید تا مدلی را انتخاب کنید که توانایی آن را داشته باشد تا وزن مورد نظر شما را تحمل کند تا دچار مشکلی نشوید.

همانطور که گفته شد استفاده از اسکوتر بسیار راحت بوده و احتیاجی به طی مدت زمان خاصی ندارد . فقط میتوان با صرف 10 دقیقه از زمان خود به راحتی از این وسیله ورزشی تفریحی لذت ببرید .برای شروع کار خود هم با این دستگاه برای بار اول از شخص دیگری برای همراهی و کمک به ایجاد تعادل, کمک بگیرید.

پای راست خود را روی پدال های تعبیه شده دستگاه قرار داده و پس از اطمینان از درست قرار گرفتن پای خود , پای چپ خود را به آرامی با همراهی شخص دیگری روی بدنه اسکوتر قرار دهید.سرعتی که میتوانید با سوار شدن روی این دستگاه تجربه کنید حدود 15 تا 20کیلومتر است که در مدل های مختلف بنا به انتخاب خریدار متغیر است.

کم یا زیاد شدن یا چرخش به سمت راست و چپ یا به سمت غقب حرکت کردن همگی به میزان فشاری که کاربر توسط عضلات پای خود روی دستگاه وارد میکند بستگی دارند .هرچه این فشار کمتر باشد سرعت کمتر و شتاپ دستگاه کاهش پیدا میکند و هر چه فشار وارده بر روی پدال های دستگاه بیشتر اسکوتر شتاب بیشتری به خود میگیرد.شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:57 ::  نويسنده : هایپر جیم

در گذشته بازی های کودکان تنوع زیادی نداشت و بازی ها محدود به وسایل کهنه ای بود که اغلب یا در پارکها بود یا بچه ها ملزم به این بودن که چند نفری از دوستان خود را در کنارشان جمع کنند تا بتوانند باهم بازی کنند و وقت خود را بگذرانند .

در دنیای امروزی که هم تعداد بچه ها در خانواده ها کمتر شده وهم تردد والدین برای رساندن بچه ها به اماکن تفریحی سخت تر شده است وجود وسایل ورزشی تفریحی هوشمند و انفرادی برای خانواده ها کاملا حس میشود.

اسکوتر هوشمند چیست؟

اسکوترهای هوشمند امروزه در جهان و حتی در ایران در بین دوستداران تکنولوژی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.این دستگاها با ژیروسکوپ و پردازنده دقیق وحساسی که در داخل آن کار گذاشته شده است کار میکند و باعث حفظ تعادل کاربر میشود.

اسکوتر هوشمند وسیله ای ورزشی تفریحی ست بدون فرمان وپدال برای کنترل و با موتور هوشمندی که در قرار گرفته فرمان شخص کاربر را در واقع اجرا میکند.این وسیله شارژی بوده و به طور میانگین 30دقیقه طول مدت زمان مصرف باتری آن است و سرعتی معادل 15 کیلومتر در ساعت را با کاربردی آسان برای شخص کاربر دارد.

امروزه در جوامع پیشترفته افراد علاقه مند به محیط زیست هم علاوه بر استفاده تفریحی به عنوان یک وسیله حل و نقل بدون ضرر به محیط زیست از آن استفاده میکنند.

اسکوتر ها برای اوزان مختلف طراحی شده اند از وزن 20 تا نوع های پیشترفته آن که تا وزن 120 کیلوگرم هم تمحل میکنند. در انتخاب اسکوتر های هوشمند فقط باید دقت شود که با توجه به وزن شخص کاربر اسکوتر تهیه شود زیرا در غیر این صورت احتمال بروز مشکل و بهم خوردن تعادل شخص کاربر و آسیب دیدگی وجود دارد .

هرچه وزن شخص استفاده کننده از وسیله بیشتر باشد به دلیل فشاری که بر دستگاه وارد میشود مدت زمان مصرف باتری و شارژ دستگاه بیشتر است .در واقع شخصی با وزن بالای 100 کیلو نباید انتظار داشته باشد دستگاه همان زمانی فعالیت کند که وقتی کاربری با وزن پایین از آن استفاده میکند .

اسکوتر هوشمند با کاربردی آسان ویادگیری راحت در مدت زمان کوتاهی برای همه سنین مناسب وقابل استفاده است. فقط باید به نکاتی را برای امنیت اولیه شخص یاداوری میشود توجه شود تا مشکلی برای کاربری که برای اولین بار از این وسیله استفاده میکند ایجاد نشود.شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:57 ::  نويسنده : هایپر جیم

در گذشته به دلیل محدویت های مکانی و حتی علمی که وجود داشت تعداد وسایل ورزشی که میتوانست مورد استفاده قرار بگیرد بسیار اندک بود. ولی امروزه با توجه به پیشرفت فناوری در امر ورزش وجابه جایی تحولاتی زیادی رخ داده که یکی از این فناوری های جالب و کاربردی "اسمارت اسکوتر" نامیده میشود .. "اسکوت" در فارسی در معنای سریع رفتن تند حرکت کردن به کار می رود .

اسمارت اسکوتر چیست؟

سالها پیش بعد از به وجود آمدن دوچرخه و وسایل حمل ونقلی آسان ومجهز شدن آنها به پیشرانه الکتریکی وسوختی نامشان تغییر یافت واسکوتر نامیده شد. اسکوتر در حقیقت به وسایل جدید که راندمان تردد و جابه جایی را افزایش داده اند اطلاق می گردد.

این محصول یک محور متصل به دوچرخ است که با باتری شارژ و قابل استفاده می باشد که میزان مصرف باتری با وزن شخص مصرف کننده رابطه ای مستقیم دارد . هرچه وزن شخص مصرف کننده بیشتر باشد اسکوتر زودتر احتیاج به شارژ مجدد پیدا میکند.

اسکوتر بسیار شبیه اسکیت است که سالها پیش در بین خانواده ها جا باز کرده و سن وسال هم نمیشناسد است با این تفاوت که احتیاج به آموزش خاصی و طی کردن دوره های خاصی برای خانواده ها ندارد و با صرف مدت زمان کوتاهی افراد میتوانند در هر سن و سال از آن به راحتی استفاده کنند که امروزه در بین کودکان جایگاه ویژه ای پیدا کرده است.
این وسیله ورزشی میتواند سرعتی حداکثر معادل 10 الی 15 کیلومتر بر ساعت را طی و وزنی معادل 30الی 110 کیلوگرم را تحمل کند که برای کابر آن هیجان زیادی را به وجود می آورد.شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:56 ::  نويسنده : هایپر جیم

"اسمارت اسکوتر" یا اسکوتر برقی بر عکس اسم غیر آشنایش در بین عموم کاربردی آسان و راحتی دارد که افراد در سنین مختلف میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.

آموزش استفاده از اسکوتر برقی

یادگیری طریقه استفاده از اسکوتر بسار ساده است به شرطی که افراد چند قانون کلی را رعایت و به خاطر بسپارنند:

1-همراهی شخص دیگری در کنار شما از واجبات است تا در اوایل استفاده از اسکوتر که امکان بهم خوردن تعادلتان وجود دارد شما را کمک و از زمین خوردنتان جلوگیری کند .

2-بهتر است برای شروع کار در کنار دیوار یا مانعی مثل کانتیر ها یا حتی ماشین های پارک شده در کنار خیابانها حرکت کنید تا بتوانید تعادل خود را بیشتر حفظ و از زمین خوردن خود جلوگیری کنید.

3-برای شروع کار اول یک پای خود را روی اسکوتر بگذارید وبعد با انداختن تمام وزن خود روی پای عقبی سعی در ایستادن روی اسکوتر نمایید.باید توجه داشته باشد پاها روی پدال های گاز قرار بگیرند.

4-هنگام سوار شدن بر روی اسکوتر حتما پاها باید روی پدالها که ژیروسکوپه نامیده میشونند قرار بگیرنند تا تعادل شخص استفاده کننده به خوبی حفظ شود.

5-بر روی اسکوتر ها چراغ هایی طراحی شده است که به محض درست قرار گرفتن پاها بر روی این وسیله چراغ ها سبز ودر غیر این صورت قرمز خواهند شد .پس به نحوی قرار گرفتن پاهای خود توجه کنید.

6-حس معلق بود روی زمین وعدم تعادلی که در بار اول امتحان این وسیله به انسان دست میدهد حسی زیبا و وصف ناشدنی ست که شمارا ترغیب به دوباره ویاحتی چند باره تجربه کردن آن میکند.

*پس به آرامی اول پای راستتان را روی اسکوتر قرار دهید وبعد پای چپتان را

*برای مستقیم حرکت کردن فقط کافیست پاهایتان را به جلو کمی فشار دهید.

*برای هر چرخش و به سمتی حرکت کردن فقط کافیست سمتی که قصد دارید به آ ن سمت حرکت کنید همان پا را محکم تر فشار دهید . برای مثال اگر می خواهید به سمت راست حرکت کنید پای راست خود را محکم تر فشار دهید و اگر به سمتع چپ قصد دارید بپیچید پای چپ خود را محکم تر روی پدال های اسکوتر فشار دهید تا این دستگاه به همان سمتی حرکت کند که شما می خواهید.

*در آخر هم اگر قصد دارید به سمت قب برگردید و قصد رد کردن مانعی را از سر راه خودتان دارید میتوانید به راحتی نوک انگشتان خود را از سطح اسکوتر جدا کنید و به آرامی خودتان را به سمت قب بکشید .خواهید دید که با کوچکترین اشاره شما دستگاه همان کاری را خواهد کرد شما از آن میخواهید.

*در آخر ومهم ترین قست استفاده از اسکوتر پیاده شدن از آن است .تا جای ممکن سرعت راپایین بیاورید و تا جایی که ممکن وقابل دسترس است کنار مانعی مثل دیوار این کار را انجام دهید تا در صورت به هم خوردن تعادلتان بتوانید از مانع استفاده کنید .
اول پای راستان را از اسکوتر پایین بیاورید آن هم دقت داشته باشد این کار را از پشت دستگاه انجام دهید وبعد از حفظ تعادل پای چپتان را روی زمین بذارید.شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:56 ::  نويسنده : هایپر جیم

نسل جدید اسکیت هایی که اغلب ما با آن آشنا هستیم و تقریبا یک بار هم که شده تجربه سخت کار با آن را با تمام زحمت و زخمی شدن هایش به دل و جان خریده ایم اسکوتر یا همان اسمارت است.

اسمارت ویل چیست؟

اسمارت نسل جدید و هوشمندی از خانواده اسکیت است که در جوامع امروزی جای خود را به سرعت در بین خانواده چه برای تفریح و سرگرمی وچه استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای حمل ونقل که به محیط زیست وسالم پاک ماندن آن کمک میکند باز کرده است.

اسمارت وسیله ای با کاربردی آسان است که در انواع مختلف به بازار عرضه شده است که جدیدترین نوع آن اسمارت ویل است .

اسکوتری هوشمند که با دو موتور هدایت میشود که علاوه بر قابلیت حرکت در سطوح صاف توانایی حرکت در سطوح شیب دار و ناهوار را هم دارد.

این دستگاه مدت زمان نگه داری شارژی معادل 90 دقیقه را دارد که در مقایسه با دیگر مدل های هم سطح خود افزایش چشمگیری داشته است.

اسمارت ویل از بدنه فلزی وضد آبی ساخته شده است که امکان استفاده آن را به ما در هر محیطی حتی خیس و مرطوب میدهد . سرعت این دستگاه سرعتی معادل 20 کیلومتر است نسبت به دیگر مدل ها افزایش زیادی پیدا کرده است. این دستگاه توانایی تحمل وزنی معادل 120 کیلوگرم را دارد بدون اینکه تعادل شخص استفاده کننده بهم بخورد و به او آسیبی برسد.

از نکات مهم در این مدل از نسل اسکوترها باتری موجود در این مدل از دستگاهای اسمارت ویل "اصل سامسونگ" است که باعث طول عمر باتری وهمچنین مدت زمان استفاده باتری میشود.

این اسکوتر های هوشمند به راحتی در مدت زمان کمی قابل استفاده در اکثر مکان های عمومی پارک ها .. هستند فقط کافیست پای راست خود را از پشت دستگاه به آرامی روی آن قرار دهید و بعد از حفظ تعادلتان پای چپ را نیز روی دستگاه قرار دهید.

توجه داشته باشد که این دستگاه وسیله ای است هوشمند وبا کوچکترین حرکتی از جانب شما عکس العمل نشان میدهد.

برای حرکت وچرخش به طرفین یا پیچیدن به سمت راست یا چپ پای همان سمت را محک تر بر روی پدال های قرار گرفته روی دستگاه فشار دهید تا دستگاه به همان سمت مورد نظر حرکت کند.

به یاد داشته باشد به هنگام توقف برای اطمینان بیشتر نزدیک یک تکیه گاه مطمعن شوید وتا جای ممکن سرعت خود را کاهش دهید وبهد پای خود را روی زمین بگذارید تا از بروز خطر های احتمالی پیشگیری شود.شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:56 ::  نويسنده : هایپر جیم

سوالات متداول اسکوتر

√ تفاوت اسکوتر های مشابه در بازار چیست؟ اسکوتر های موجود در بازار بنا به نوع باتری و کیفیت ساخت آن به درجه های 1و2و3 رتبه بندی میشوند.معیار متقاضیان خرید این دستگاه صرفا نباید قیمت این محصول باشد و سایر ویژگی که شاید دستگاه نسبت به مدل های مشابه خود داشته باشد نادیده گرفته شود. ویژگی هایی از قبیل گارانتی برای تعمیرات دستگاه نوع باتری و اصالت آن و...

√ گارانتی را میتوان از محلی غیر از محل خریداری محصول تهیه کرد؟ گارانتی محصولات ورزشی مخصوصا اسکوتر هوشمند باید از همان محل خرید دستگاه دریافت گردد تا از لحاظ کیفی این اطمینان به مشتری داده شود که کالای خریداری شده مورد تایید است ودر صورت بروز هر گونه مشکل میتوانند به فروشگاه محل خرید خود با اطمینان خاطر مراجعه کنند.

√ دستگاه اسکوتر محدودیت سنی خاصی برای استفاده دارد؟ این دستگاه محدویت سنی خاصی ندارد از 20 سال تا 40 سال به راحتی میتوانند از این دستگاه استفاده کنند. برای استفاده نوجوانان وافراد زیر 20سال هم باید هنگام خرید به مدل نوع خرید دستگاه توجه کرد که متناسب سن آنها باشد تا به آنها آسیبی نرسد .

√ از اسکوتر در چه مکان هایی و در چه مواردی میتوان استفاده کرد؟ اسکوتر وسیله ای ورزشی تفریحی ست و همان طور که از اسم آن پیداست میتوان به عنوان ورزش از آن استفاده کرد در تمام پارک ها.. معابر یا حتی به عنوان وسیله نقلیه ای سازگار با محیط زیست برای حمل ونقل خود به جای ماشین های دودزا وآلوده کننده محیط زیست. تنها ایرادی که میتوان به این وسیله راحت گرفت مشکل سنگینی وجابه جایی آن است که به دلیل داشتن وزنی معادل 12 کیلوگرم حمل ونقل آن با سختی همراه است.

√ اسکوتر در تمام سطوح قابل استفاده است؟ این دستگاه در تمامی سطوح صاف وهوار قابل استفاده است .بعضی از مدل های جدید اسکوتر به نام اسمارت بالانس که اخیرا وارد بازار شده است قابلیت استفاده در سطوح شیب دار و ناهوار را هم دارد که البته به میزان توانایی شخص استفاده کننده از دستگاه بستگی دارد تا بتواند تعادل خود را در سطوح مختلف حفظ کند.

√ برای راه اندازی و شروع به کار دستگاه احتیاج به آمدن شخص متخصصی هست؟ خیر استفاده از دستگاه اسکوتر به سادگی و توسط خود کاربر صورت میگیرد و مدت زمان زیادی هم طول نمی کشد زمانی شاید کمتر 10دقیقه که با مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه به راحتی قابل استفاده است .شنبه 12 تير 1395برچسب:, :: 11:56 ::  نويسنده : هایپر جیم

امروزه با وجود کارخانه ها و آلاینده های فراوانی که در تمام کشورها وجود دارد وجود مشکلات زیادی ازجمله انواع بیماری ها ریوی وغیره... خود نمایی میکند.

اغلب کشورها به دنبال آن هستند تا بتوانند با استفاده از راهکارهای مختلف این میزان آلودکی و خسارات مالی و به ویژ جسمانی را کاهش دهند .

استفاده از وسایل برقی که بدون ایجاد دود یا مصرف سوخت های فسیلی باشد بهترین گزینه ممکن برای بهبود این مشکل است.

اسکوتر برقی چیست؟

دستگاه اسکوتر برقی یا اسکوتر هوشمند چند سالیست که وارد عرصه جهانی شده که با توجه به سالم بودن و کاربرد آسانی که دارد مورد توجه عموم افراد واقع شده است. از کاربردهای دیگر این دستگاه میتوان به جنبه ورزشی تفریحی آن اشاره کرد که مورد توجه نوجوانان وجوانان قرار گرفته است.

اسکوتر برقی دستگاهی ست بدون فرمان که توسط یک محور متصل به دوچرخ حرکت میکند. این دستگاه شباهت بسیار زیادی به اسکیت دارد و به همین دلیل استفاده از آن کار مشکلی برای افراد علاقه مند نیست.

با گذاشتن یکی از پاها به روی دستگاه و حفظ تعادل میتوان پای دیگر را هم روی آن گذاشت و با فشاری که روی پدال ها وارد میکنیم میتوان هم تعادل خود و دستگاه را حفظ کرد و هم جهت چرخش دستگاه را عوض کرد.

اسکوتر برقی انرژی حرکتی خود را توسط باتری که داخل آن قرار داده شده است بدست می آورد . طول مدت زمان کار باتری 30 تا 90 دقیقه است که این مدت زمان با مدل دستگاه انتخابی کاربر متفاوت است.

داخل دستگاه چراغ هایی قرار داده شده که هنگام درست قرار گرفتن پاها سر جای خود به رنگ سبز در آمده که این نشان از قرار گرفتن صحیح پاهای کاربر است و در غیر این صورت چراغها به رنگ قرمز در می آیند که کاربر دستگاه متوجه نحوی اشتباه قرار گرفتن خود روی دستگاه میشود و همین امر باعث میشود از خیلی از خطر های احتمالی که امکان دارد با درست قرار نگرفتن بر روی دستگاه رخ دهد جلوگیری شود .

اسکوتر در انواع مختلف برای وزن های گوناگون و همچنین سطوحی" صاف یا شیب دار" که این دستگاه قرار است از آن استفاده شود متفاوت است.صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد

آینده اسکوترهای برقی اسمارت بالانس موارد ایمنی استفاده از اسکوتر برقی اسکوتر کیپ فیت سلوویل 16 اینچ تک چرخ 6484 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ تک چرخ 6480 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ دو چرخ 6496 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ دسته چمدانی 6485 اسکوتر برقی ایرویل Q6 اسکوتر اسمارت ویل کیپ فیت 6475 اسکوتر اسمارت برد کیپ فیت 6476 اسکوتر اسمارت برد ریموت دار کیپ فیت 6499 اسکوتر برقی مید مدل brsl 8 اسکوتر برقی مید مدل brsl 10 اسکوتر برقی مید مدل bsl–6 اسکوتر اسمارت برد کیپ فیت 6500 اسکوتر برقی مید مدل L6 زاویه دار شدن زانو در اسکیت بلوتوث اسکوتر
پیوندهای روزانه
نويسندگان


ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

 
 
 
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی