نکات مهم در خرید اسکوتر برقی
 
سلوویل
سلوویل،خرید سلوویل،فروش سلوویل،قیمت سلوویل
 
 
پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:19 ::  نويسنده : هایپر جیم

اسکوتر برقی دستگاهی ست که با پیشرفت علم و فناوری امروزه دنیا جهت رفاه انسان چه از جهت تفریحی و چه از جهت ورزشی طراحی و ساخته شده است . این دستگاه با فناوری و سنسور های حساسی که داخل بدنه اش نسب شده است کار میکند و این امکان را به کاربر میدهد تا بتواند با حفظ تعادل خود از معلق و شناور بودن بدون استفاده از فرمان و محوری که بتواند کار هدایت را به عهده بگیرد لذت زیادی ببرد.

اسکوترها در مدل های متفاوتی به بازار عرضه شده است که خریدار باید به چند نکته مهم در هنگام خرید توجه داشته باشد:

نکات-مهم-در-خرید-اسکوتر-برقی

1- سن و سال شخص مصرف کننده. اسکوترها را میتوانند اکثر افراد از 20 ساله تا 4 ساله به راحتی اسفاده کنند.

2- وزن شخص مصرف کننده. از 30 تا 120 کیلوگرم وزنی ست که اسکوترها بنا به مدل انتخابی کاربر میتوانند تحمل کنند. فرقی هم ندارد این وزن توسط کاربر به تنهایی به دستگاه وارد شود یا وسیله یا جسمی که کاربر بنا احتیاج خود آن را جابه جا میکند.

فقط حتما به خاطر داشته باشد که اگر در هنگام خرید و انتخاب اسکوتر مقوله وزن را در خریدتان فراموش کنید ممکن است در استفاده از اسکوتر دچار مشکل شوید چرا که امکان بهم خوردن تعادلتان وآسیب دیده گیتان افزایش پیدا خواهد کرد. به یاد داشته باشید در نظر گرفتن وزنتان هنگام خرید در سرعت دستگاه نیز بسیار تاثیر دارد .

3- چک کردن لوازم جانبی که هم بر روی دستگاه نسب شده است وهم در مدل های پیشت رفته آن همراه دستگاه داخل جعبه قرار داده شده است یکی از واجبات است. لوازمی مانند: چراغ ها .ریموت .اسپیکر و یا حتی چرخ ها.

این چک کردن ها فقط محدود به هنگام خرید دستگاه نمیشود و شما باید وقتی اسکوتر را به منزل بردید آن را از لحاظ باتری و نگه داری شارژ توسط آن مجدد چک کرده و در صورت وجود مشکل حتما به محل خریداری اسکوتر مراجعه کنید.

4- وجود گارانتی در دستگاه های الکتریکی و وسایلی که برای رفاه زندگیمان از آنها استفاده میکنیم این روزا ضروری شده است. پس هنگام خرید به داشتن گارانتی و اینکه چه موارد و اتفاقاتی شامل حال گارانتی میشود توجه کنید تا بتوانید هنگام بروز مشکل بدون دردسر عیب را حل کرده و به راحتی از آن استفاه کنید.پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:18 ::  نويسنده : هایپر جیم

این روزها به قدری استفاده از اسکوترهای برقی وهوشمند, برای افراد مختلف تازگی و زیبای دارد که حتی می توان استفاده و تبلیغ آن را هم در موزیک ویدوها و فیلم ها نیز دید.جابه جایی راحت و همراه هیجان اسکوتر باعث شده تا جایگاهی خوبی بین طرفداران خود به ویژه جوانان پیدا کند .

اسکوترهای هوشمند توسط موتور قدرتمندی که با باتری انرژی خود را بدست می آورد, فعالیت میکنند که این امر باعث میشود این دستگاه احتیاجی به سوخت های فسیلی نداشته باشد . در نتیجه نه این سوخت های گران بها از بین میروند و نه آسیبی به محیط زیست وارد میشود و این امر باعث شده اسکوتر طرفداران زیادی بین دوستداران محیط زیست برای خود دست وپا کند.

برای استفاده از اسکوتر برقی هیچ محدودیتی وجود ندارد . از سن 10تا 40 سال با توجه به مدل انتخابی میتوانند استفاده کنند, بدون اینکه لازم باشد برای مدت زمان طولانی آموزش خاصی ببینند و مربی در کنار خود داشته باشند.این وسیله ورزشی تفریحی را میتوان در اکثر مکانها مانند: پارکها, فروشگاها, کنار ساحل , در مکان های تفریحی و معابر استفاده کرد.

اسکوتر های برقی به چه دردی میخورند؟

اوزانی که میتوانند از اسکوتر برقی استفاده کنند از 30 تا 120 کیلوگرم است. وارد شدن این وزن چه از طرف شخص خود کاربر و چه جسمی که احتمالا کاربر بخواهد جا به جا کند, تفاوتی ندارد . فقط باید در هنگام خرید دستگاه به مدل انتخابی خود توجه داشته باشید تا مدلی را انتخاب کنید که توانایی آن را داشته باشد تا وزن مورد نظر شما را تحمل کند تا دچار مشکلی نشوید.

همانطور که گفته شد استفاده از اسکوتر بسیار راحت بوده و احتیاجی به طی مدت زمان خاصی ندارد . فقط میتوان با صرف 10 دقیقه از زمان خود به راحتی از این وسیله ورزشی تفریحی لذت ببرید .برای شروع کار خود هم با این دستگاه برای بار اول از شخص دیگری برای همراهی و کمک به ایجاد تعادل, کمک بگیرید.

پای راست خود را روی پدال های تعبیه شده دستگاه قرار داده و پس از اطمینان از درست قرار گرفتن پای خود , پای چپ خود را به آرامی با همراهی شخص دیگری روی بدنه اسکوتر قرار دهید.سرعتی که میتوانید با سوار شدن روی این دستگاه تجربه کنید حدود 15 تا 20کیلومتر است که در مدل های مختلف بنا به انتخاب خریدار متغیر است.

کم یا زیاد شدن یا چرخش به سمت راست و چپ یا به سمت غقب حرکت کردن همگی به میزان فشاری که کاربر توسط عضلات پای خود روی دستگاه وارد میکند بستگی دارند .هرچه این فشار کمتر باشد سرعت کمتر و شتاپ دستگاه کاهش پیدا میکند و هر چه فشار وارده بر روی پدال های دستگاه بیشتر اسکوتر شتاب بیشتری به خود میگیرد.پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:18 ::  نويسنده : هایپر جیم

بازی و سرگرمی های قدیمی امروزه جای خودشان را به بازی وسرگرمی هایی با رنگ بوی تکنولوژی وفناوری داده اند. زمان زیادی از حضور اسکیت نمیگذرد . وسیله ای که احتیاجی به دور هم جمع کردن گروهی از دوستان نداشت در دوران خود مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد.

اجزا و قطعات اسکوتر برقی هوشمند

همین امر مورد توجه سازندگان وسایل تفریحی ورزشی قرار گرفت و آنها توانستند با به کارگیری علم و فناوری روز دستگاهی به مراتب بهتر از اسکیت به نام اسکوتر برقی یا هوشمند طراحی و تولید کنند.

اسکوتر برقی ظاهری ساده ولی در عین حال محکمی دارد که کاربر به محض دیدن آن به دلیل سادگی اش ارتباط خوبی با آن پیدا میکند.

این دستگاه از بدنه آلومینیومی در عین حال محکم ومقاوم در برابر ضربات احتمالی ساخته شده است. که همین بدنه آلومینیومی در برخی مدل های موجود در بازار این امکان را به دستگاه میدهد که ضد آب باشد و بتواند در محیط های مرطوب یا حتی خیس حرکت کند و مشکلی برایش به وجود نیاید.

اسکوترها مجهز به چراغ هایی هستند که روی بدنه دستگاه قرار گرفته اند. چراغ ها این امکان را به کاربران میدهند تا از قرارگرفتن صحیح پاهای خود مطمعن شوند . وقتی با گذاشتن پای خود به روی دستگاه چراغ ها سبز شدن میتوانید پای دیگر خود را روی دستگاه قرار دهید ولی اگر چراغ ها به رنگ قرمز در آمدند یعنی طرز قرار گرفتن شما روی دستگاه اشتباه است وباید آن را تغییر دهید.

این دستگاه مانند نسل های قدیمی خود بدون فرمان بوده و توسط فشاری که توسط عضلات پای شما به روی بدنه اسکوتر وارد میکند هدایت و کنترل میشود.

داخل بدنه اسکوتر موتوری تعبیه شده است که به کمک باتری فعالیت میکند هر چه موتور قرار گرفته در دستگاه قوی تر باشد مقدار وزنی که میتواند تحمل کند حداکثر در برخی مدل ها تا 120 کیلوگرم خواهد بود .

باتری قرار گرفته در اسکوتر مانند سایر وسایل الکتریکی احتیاج به شارژ و تجدید قوایی دوباره دارد . وجود نمایشگری که روی اسکوتر قرار داده شده است این امکان را به شما میدهد تا بتوانید به راحتی زمان استفاده از شارژر را تشخیص و باتری را شارژ کنید.

در مدل های پیشرفته اسکوتر لوازم جانبی برای جذابیت بیشتر قرار داده شده است. وسایلی مثل: بلوتوث و اسپیکر و ریموت که وجود این وسایل به جذابیت دستگاه اضافه میکند.پنج شنبه 7 مرداد 1395برچسب:, :: 17:18 ::  نويسنده : هایپر جیم

اگر در حال حاضر اسکوتری را در خیابان یا پارکی ببینید و از قبل با این وسیله آشنایی نداشته باشید فورا یاد اسکیت ها ی قدیمی یا اسکوترهای طراحی شده برای بازی بچه ها می افتید وخاطرات آن که با مشقتهای زیادی برای استفاده از این وسایل در کنار لذت هایش برای شما داشت یادآوری میشود.ولی با پیشرفت علم و فناوری این وسایل تفریحی و ورزشی نیز علاوه بر اینکه ظاهری ساده تر و زیبا تری پیدا کرده اند با کاربرد آسانی که دارند مخاطبان بیشتری را پیدا کرده اند.

معرفی اجمالی اسکوتر برقی

اسکوتر برقی یا هوشمند برخلاف نسل ها ی قدیمی خود در هر مکان اعم از: پارک وفروشگاه و یا معابر برای ورزش وسرگرمی یا وسیله ای برای تردد برای اغلب سنین از 20تا 40 سال مورد استفاده قرار میگیرد.اسکوتر طوری طراحی شده است که بدون فرمان و با پدال ها وسنسورهای حساسی که داخل بدنه دستگاه که غالبا از جنس آلومنیوم محکمی ساخته شده است هدایت وکنترل میشود .

بر روی اسکوترها چراغ هایی تعبیه شده است که برای راهنمایی شخص کاربر نقش بسار مهمی را دارند .این چراغ ها به شما این امکان را میدهند که به توانید متوجه شوید که آیا پاهای خود را درست روی دستگاه و پدال ها قرار داده اید یا نه.

بدنه محکم اسکوتر این اجازه را به شما میدهد تا بتوانید با وزنی حتی معادل 120 کیلوگم نیز روی دستگاه بدون هیچ مشکلی بایستید و از استفاده از اسکوتر لذت ببرید.

همانطور که گفته شد کار اصلی اسکوتر بر عهده موتور و سنسورهایی است که داخل بدنه دستگاه تعبیه شده است و برای تقویت و فعالیت این موتور باتری هایی نیز مشغول کار هستند.وجود باتری خوب و شارژری مناسب از واجبات این دستگاه به شمار میرود. این دستگاه میتواند مدت زمانی معادل 30 تا 90 دقیقه شارژ باتری های خود را حفظ کند که این مدت زمان بنا به مدل انتخابی کاربر متفاوت است.

به یاد داشته باشید اسکوتر هم مانند سایر دستگاه ها شارژ شونده دیگر باید هنگام اتمام شارژ خود شارژ و پس از اتمام از پریز برق کشیده شود تا به عمر باتری وعملکرد دستگاه آسیبی وارد نشود. که برای راحتی کاربر صفحه نمایشگری روی بدنه دستگاه طراحی شده است که با نشان دادن میزان شارژ دستگاه این امکان را به کاربر میدهد که به موقع بتواند جهت شارژ دستگاه اقدام کند تا مشکلی نه برای خوش پیش آید ونه برای دستگاه.

درست است که با دیدن اسکوتر شاید به این فکر بیفتید که فقط میتوان از این وسیله ورزشی تفریحی در معابر صاف و پارکها استفاده کرد ولی نسل های جدید این دستگاه این امکان را به کاربران علاقه مندان میدهد تا بتوانند در سطح شیب دار و ناهموار نیز از اسکوتر استفاده کنند واز آن لذت ببرند.آینده اسکوترهای برقی اسمارت بالانس موارد ایمنی استفاده از اسکوتر برقی اسکوتر کیپ فیت سلوویل 16 اینچ تک چرخ 6484 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ تک چرخ 6480 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ دو چرخ 6496 اسکوتر کیپ فیت سلوویل 14 اینچ دسته چمدانی 6485 اسکوتر برقی ایرویل Q6 اسکوتر اسمارت ویل کیپ فیت 6475 اسکوتر اسمارت برد کیپ فیت 6476 اسکوتر اسمارت برد ریموت دار کیپ فیت 6499 اسکوتر برقی مید مدل brsl 8 اسکوتر برقی مید مدل brsl 10 اسکوتر برقی مید مدل bsl–6 اسکوتر اسمارت برد کیپ فیت 6500 اسکوتر برقی مید مدل L6 زاویه دار شدن زانو در اسکیت بلوتوث اسکوتر
پیوندهای روزانه
پيوندها

نويسندگان


ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

 
 
 
 تردمیل خانگی | فروش تردمیل خانگی | خرید تردمیل خانگی| انواع تردمیل خانگی | فروش اقساطی تردمیل خانگی